side-area-logo

Salon sprzedaży

Galerii Sztuki Wirydarz

WITAMY SERDECZNIE

W Galerii Sztuki Wirydarz, która mieści się w Lublinie, w sercu miasta

W NASZEJ OFERCIE

Wybrane dzieła w naszej galerii

O GALERII

Rekomendacje i słowa uznania

ImageImageImage
To niewątpliwie fenomen, że Galeria Sztuki „Wirydarz”, galeria bynajmniej nie budżetowa, nie opierająca działalności na dotacjach, osiągnęła taki sukces, stabilną, wysoką pozycję na rynku sztuki i imponujący dorobek wystawienniczy oraz cieszy się współpracą z szerokim gronem różnorodnych artystów. I że tak znacząco wpisuje się w pejzaż Lublina, miasta szczególnego, największego kulturalnego ośrodka przy wschodniej granicy Unii Europejskiej.
GAZETA WYBORCZA
Nie sposób wymienić wszystkich malarzy, grafików, rysowników i fotografików wystawiających w „Wirydarzu”, a chciałoby się o każdym napisać słowo, gdyż dopiero w całości charakteryzują profil lubelskiej galerii. Jest zasługą „Wirydarza”, że prezentuje artystów z bardzo różnych środowisk regionalnych, akademickich i stylistycznych, dzięki czemu niektórych twórców lubelska publiczność może poznać po raz pierwszy. „Wirydarz” wykreował swój krąg artystów, z którymi się identyfikuje, środowisko wielopokoleniowe, twórców z reguły dobrze i wysoko ocenianych.
GRZEGORZ JÓZEFCZUK
Nieprzecenione są Twoje zasługi Piotrze dla wzbogacenia kultury plastycznej oraz współczesnego wystawiennictwa dzieł sztuki w Polsce. Odnotowuję to z niekłamaną satysfakcją i podziwem dla Twojej pasji i energii. Należysz do tych, którzy dobrze służą kulturze polskiej, niezależnie od miejsca gdzie rzucił ich los, lub które sami wybrali.
JAN FLASZA
„Kronika Bocheńska”
 • Sprzedaż dzieł sztuki/tworzenie kolekcji
  Doradzamy w tworzeniu prywatnych kolekcji dzieł sztuki

  Doradzamy w tworzeniu prywatnych kolekcji dzieł sztuki oraz inwestowaniu w dzieła sztuki. Profesjonalne i indywidualne podejście oraz bogata oferta wysokiej klasy dzieł sztuki wyróżniają naszą galerię.

 • Plenery malarskie
  Organizujemy ogólnopolskie plenery malarskie

  Organizujemy ogólnopolskie plenery malarskie w Lublinie, Nałęczowie i Kazimierzu Dolnym, dając artystom możliwość tworzenia w urokliwych miejscach ale także relaksu, obcowania z naturą, spotkań towarzyskich i wymiany doświadczeń.

 • Aranżacje wnętrz
  Pomagamy w aranżacji i doborze dzieł we wnętrzach prywatnych i firmowych

  Pomagamy w aranżacji i doborze dzieł we wnętrzach prywatnych i firmowych. Zapewniamy wybór obrazów do konkretnych przestrzeni, transport i dopasowanie oprawy; doradzamy odnośnie ekspozycji obrazów i odpowiedniego oświetlenia.

 • Prowadzenie aukcji dzieł sztuki
  Organizujemy charytatywne aukcje dzieł sztuki

  Organizujemy charytatywne aukcje dzieł sztuki, wspieramy fundacje w pozyskiwaniu obiektów na aukcje, tworzeniu katalogów aukcyjnych oraz w promocji aukcji. Oferujemy profesjonalne prowadzenie licytacji.